Mieszkania na 5
Mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim
ul. Chemików 6A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel: 507 091 363
tel: 691 993 353
e-mail: sprzedaz@mieszkaniana5.pl

http://mieszkaniana5.pl


Każdy, kto lubi ciszę i piękno przyrody staje przed dylematem: mieszkać na wsi czy w mieście? Wybór wydawałby się prosty, gdyby nie fakt, że w mieście znacznie łatwiej jest znaleźć pracę.

Miłośnicy spokoju z żalem rezygnują ze swoich marzeń i męczą się w hałasie, żeby znaleźć źródło utrzymania. Tak wcale nie musi być. Warto pójść na kompromis ze swoimi oczekiwaniami i zamieszkać w mniejszym mieście, w bliskim sąsiedztwie stolicy.

Czy to nie za daleko?
Jeśli chcemy uniknąć zgiełku wielkiego miasta, a jednocześnie pracować w stolicy, dobrze byłoby zastanowić się nad zakupem mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim. Jest to niewielka, urocza miejscowość położona 34 kilometry od centrum Warszawy. Niejeden mógłby stwierdzić, że to wcale nie jest tak blisko, jednak każdy kto przez pewien czas mieszkał w wielkim mieście wie, że tutaj odległość mierzy się inaczej i to wcale nie kilometry grają tu największą rolę. Mieszkając w ścisłym centrum, dojazd do pracy może nam zająć znacznie więcej czasu, choć odległość wydaje się mniejsza. Wszystko przez wszechobecne korki. Trasa dłuższa, ale za to prowadząca przez drogi podmiejskie może okazać się znacznie bardziej komfortowa.

Inne zalety mieszkania na przedmieściach
Mieszkanie na przedmieściach wiąże się też ze znacznie niższymi kosztami. Zakup czy wynajem mieszkania jest tu dużo tańszy, a standard wyposażenia taki sam, a niejednokrotnie nawet wyższy. W zamian nie musimy słuchać non stop zgiełku ulicy i wdychać spalin. Jest to szczególnie ważne dla dzieci, których zdrowy rozwój w dużej mierze zależy od przyjaznego środowiska.
Jak widać, wybór mieszkania w mniejszym mieście pod Warszawą (np. w Nowym Dworze Mazowieckim) ma wiele zalet. Za dużo niższą cenę możemy cieszyć się korzyściami płynącymi z pracy w stolicy.

W obiektywie

mieszkania

domy

działki

grodzisk