Rzeczoznawca Majątkowy
Urszula Prajsnar-Klinowska
ul. Bruzdowa 113H
02-991 Warszawa

http://www.wycena-domu.com


Profesjonalna wycena nieruchomości to pierwszy etap sprzedaży . Dzięki niej możemy się zorientować, ile w rzeczywistości warty jest nasz dom czy mieszkanie.

Jakie są koszty rzetelnej wyceny nieruchomości?

Jest to bardzo indywidualna kwestia. Wszystko zależy, jaką nieruchomość będziemy chcieli wyceniać. Inaczej będą kształtować się koszty wyceny mieszkania w bloku, domu czy budynku przemysłowego. Na koszt wyceny składa się wiele czynników, na przykład wielkość nieruchomości oraz lokalizacja.
Ile warte jest nasze mieszkanie czy dom?
To właśnie lokalizacja jest kluczowym elementem, gdy decydujemy się je sprzedać. Wpływ na cenę mieszkania ma nie tylko miasto, w którym się ono znajduje, ale nawet i dzielnica. Kolejną istotną kwestią jest stan techniczny budynku, rok budowy i tak zwana technologia budowlana.

Liczy się odległość od centrum miasta, szkoły i sklepu. Z pewnością wielu ludzi chętnie zamieszka w cichej i spokojnej okolicy, ale stosunkowo niewiele osób zechce mieszkać w całkowitej głuszy.
Jeśli nasza nieruchomość znajduje się w mieście, bardzo ważne jest też sąsiedztwo. Jeśli nasz dom leży w pobliżu terenów zielonych, automatycznie rośnie jego wartość rynkowa.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi profesjonalnego rzeczoznawcy?
Przede wszystkim dla tego, że my, jako właściciele, jesteśmy emocjonalnie związani z naszą nieruchomością. Nie umiemy ustalić, jaka cena będzie dla nas najbardziej optymalna.

Na szczęście obecnie poswatało wiele firm, które profesjonalnie zajmują się wyceną nieruchomości. W Internecie bez większego problemu można porównać ich oferty i wybrać najkorzystniejszą dla siebie.

Rzeczoznawca Majątkowy Urszula Prajsnar-Klinowska świadczy usługi wyceny nieruchomości mieszkalnych w Warszawie i okolicach. Szczegóły pod numerem telefonu 604 521 835 i na stronie internetowej _a1__.

W obiektywie

nieruchomości

domy

biura nieruchomości